dls

Обавештење студентима Академије струковних студија Јужна Србија

У складу са одлуком о обустави извођења наставе у високошколским установама, средњим и основним школама и редовног рада установа предшколског васпитања и образовања, обавештавају се студенти свих Одсека који раде у саставу Академије струковних студија Јужна Србија да се од дана 16.03.2020. године наставне и све остале активности везане за студије неће обављати у објектима Академије, нити у објектима Одсека.

Део наставних обавеза ће се обављати путем интернет платформе и у непосредној електронској комуникацији студената и предметних наставника.

Студенти могу остварити непосредну комуникацију путем електронске поште са предметним наставницима и на тај начин добијати материјал за предавања која ће се одржавати у складу са усвојеним распоредом за летњи семестар школске 2019/2020. године.

Проблематика пријављивања и полагања испита биће накнадно дефинисана и студенти ће бити благовремено обавештени.