dls

Obaveštenje studentima Akademije strukovnih studija Južna Srbija

U skladu sa odlukom o obustavi izvođenja nastave u visokoškolskim ustanovama, srednjim i osnovnim školama i redovnog rada ustanova predškolskog vaspitanja i obrazovanja, obaveštavaju se studenti svih Odseka koji rade u sastavu Akademije strukovnih studija Južna Srbija da se od dana 16.03.2020. godine nastavne i sve ostale aktivnosti vezane za studije neće obavljati u objektima Akademije, niti u objektima Odseka.

Deo nastavnih obaveza će se obavljati putem internet platforme i u neposrednoj elektronskoj komunikaciji studenata i predmetnih nastavnika.

Studenti mogu ostvariti neposrednu komunikaciju putem elektronske pošte sa predmetnim nastavnicima i na taj način dobijati materijal za predavanja koja će se održavati u skladu sa usvojenim rasporedom za letnji semestar školske 2019/2020. godine.

Problematika prijavljivanja i polaganja ispita biće naknadno definisana i studenti će biti blagovremeno obavešteni.