IMG-a40200d8fd2e0ea6fc2f5eceb5cff618-V

Projekat mobilnosti ERASMUS KA103

U okviru Erasmus KA103 projekta mobilnosti, koji naša ustanova realizuje kao nosilac Erasmus (ECHE) Povelje, gošća naše Akademije i Odseka za poslovne studije u Leskovcu bila je prof. dr Slađana Stojanovska sa Integrisanog Biznis Instituta iz Skoplja (Republika Severna Makedonija). Prof. Stojanovska je u toku boravka na našoj ustanovi razgovarala sa rukovodstvom Akademije, održala predavanja studentima i imala više susreta i sastanaka sa nastavnicima Odseka za poslovne studije u Leskovcu. Ona se upoznala sa organizacijom rada Akademije i posebno Odseka za poslovne studije u Leskovcu, razmenjena su iskustva vezana za međunarodnu saradnju dve ustanove i dogovoreni dalji planovi o proširenju saradnje u budućnosti.