naslovna

Одсек за пољопривредно – прехрамбене студије организовао хуманитарну акцију „За Ленкину победу”

Када се споје жеља за едукацијом и хуманошћу, свет постаје лепше место

Одсек за пољопривредно-прехрамбене студије је у сарадњи са Српском фабриком рециклаже покренуо акцију прикупљања стаклене амбалаже. Постављени су контејнери за стакло у двориштима свих средњих и основних школа на територији града Прокупља. Морамо да напоменемо да су се све школе са одушевљењем одазвале нашем позиву и овим путем им се захваљујемо. Сав новац који буде прикупљен откупом стаклене амбалаже биће дониран за лечење мале Ленке, За Ленкину Победу !

Свима се захваљујемо и позивамо све ђаке, наставнике, учитеље, студенте и суграђане да се укључе. Даћемо допринос чистијој планети и помоћићемо Ленки.  Хајде да заједно чинимо свет бољим – рекла је професорка Светлана Богдановић.